Coppa logo

Par mums

Mūsu mērķis ir radīt humānu un cilvēka klātbūtni respektējošu darba vidi. Šāda mērķa sasniegšanai neder tikai klucīšu izkārtošana telpas plānā. Mūsu galvenais nosacījums pozitīvam rezultātam ir klienta gaumes, ieradumu, darba specifikas un individualitātes izpaušana.

Uzņēmums COPPA LTD, kurš dibināts 1993. gadā, bija viens no pirmajiem Latvijas uzņēmumiem, kas uzsāka nodarboties ar biroju iekārtošanu un projektēšanu. Pateicoties mūsu arhitektu profesionalitātei, varam piedāvāt Jums precīzas biroju iekārtošanas shēmas.

Lai iekārtotu jūsu biroju vērā tiek ņemtas gan ergonomiskās, gan estētiskās prasības, lai radītā darba vide kalpotu uzņēmuma attīstībai, ceļot gan darbinieku radošo potenciālu, gan uzņēmuma prestižu.

Atsauksmes

Latvijas Mobilais telefons SIA

Izmantojam SIA COPPA LTD pakalpojumus jau kopš 1993. gada. Piedāvātais dizains, ergonomikas līmenis, pakalpojumu klāsts un servisa līmenis atbilst mūsu telpu iekārtošanas kritērijiem. SIA COPPA LTD šo gadu laikā pierādījusi sevi kā uzticīgu sadarbības partneri.

Statoil Fuel & Retail Latvia

STATOIL pozitīvi vērtē sadarbību ar SIA COPPA LTD. Projektu sagatavošanā (telpu plānojuma izstrādē, apdares saskaņošanā utt.) SIA COPPA LTD ieguldījusi lielu darbu, kas nodrošinājis teicamu galarezultātu. Līguma saistības vienmēr tikušas izpildītas ļoti korekti, saskaņā ar visiem līguma nosacījumiem.

Andis Sīlis, Arhitekts

Kad es ar kādu strādāju man ir svarīgas divas lietas – profesionalitāte un attieksme pret darbu. Negribētu bārstīties ar komplimentiem, bet pietiks jau ar faktu, ka ar SIA COPPA LTD produktīvi sadarbojos jau 7 gadus.

Klienti

Uz sākumu